ŐRÖLT KÁVÉ

Az őrölt kávét a kényelméért szeretjük: csak felbonjuk a csomagolást és már főzhetjük is a feketénket. Őrölt kávé kínálatunk minőségi termékei garantálják az otthoni kávézás tökéletes élményét. A minőség megőrzéséről a profi csomagolás gondoskodik: fémdobozos, szelepes vagy vákuumos. Különböző ízvilágú, erősségű, durvább vagy finomabb őrlésű őrölt kávék között válogathatsz, vagy rendelhetsz koffeinmentes, illetve ízesített kávékat is. Ajándéknak ajánljuk díszdobozos őrölt kávéinkat.

Szűrés
Betöltés...
Termék státusza
Ár(Ft)
2 072 Ft - 13 700 Ft
Nettó súly
Koffeintartalom
Arabica-Robusta arány
Őrlési finomság
Gyártó
Ízesítés
Összes termék a kategóriában48 termék
  Bialetti Perfetto Moka Vanília ízesítésű őrölt kávé 250g   Bialetti Perfetto Moka Vanília ízesítésű őrölt kávé 250g
1/2

Bialetti Perfetto Moka Vanília ízesítésű őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Őrlési finomság:
Durva
Raktáron
5
4 190 Ft
3 981 Ft
Egységár: 15 922 Ft/kg
Bialetti Pregiato őrölt kávé 250g Bialetti Pregiato őrölt kávé 250g
1/2

Bialetti Pregiato őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
100% arabica
Raktáron
5
3 390 Ft
3 220 Ft
Egységár: 12 880 Ft/kg
Bialetti Stranger Things díszdobozos őrölt kávé 250g Bialetti Stranger Things díszdobozos őrölt kávé 250g Bialetti Stranger Things díszdobozos őrölt kávé 250g
1/3

Bialetti Stranger Things díszdobozos őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
50-50
Őrlési finomság:
Durva
Raktáron
25
7 490 Ft
5 590 Ft
  Bialetti Caffe Macinato Tiramisu ízesítésű őrölt kávé 250g   Bialetti Caffe Macinato Tiramisu ízesítésű őrölt kávé 250g   Bialetti Caffe Macinato Tiramisu ízesítésű őrölt kávé 250g
1/3

Bialetti Caffe Macinato Tiramisu ízesítésű őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Raktáron
20
4 190 Ft
3 350 Ft
Egységár: 13 400 Ft/kg
  Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend díszdobozos őrölt kávé 250g   Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend díszdobozos őrölt kávé 250g   Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend díszdobozos őrölt kávé 250g
1/3

Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend díszdobozos őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Őrlési finomság:
Durva
Alacsony készlet
5
7 590 Ft
7 211 Ft
Egységár: 28 842 Ft/kg
  Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend őrölt kávé 250g   Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend őrölt kávé 250g   Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend őrölt kávé 250g
1/3

Bialetti - Bridgerton Royal Regency Blend őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Őrlési finomság:
Durva
Raktáron
5
4 590 Ft
4 361 Ft
Egységár: 17 442 Ft/kg

Bialetti Perfetto Moka Karamella ízesítésű őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Őrlési finomság:
Durva
Raktáron
20
4 190 Ft
3 350 Ft
Egységár: 13 400 Ft/kg

M'AMA Caffé PREZIOSA őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
100% arabica
Raktáron
20
2 990 Ft
2 392 Ft
Egységár: 9 568 Ft/kg

Bialetti Perfetto Moka Mogyoró ízesítésű őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
20-80
Őrlési finomság:
Durva
Raktáron
10
4 190 Ft
3 771 Ft
Egységár: 15 084 Ft/kg

Bialetti Perfetto Moka Csokoládé ízesítésű őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Őrlési finomság:
Durva
Raktáron
5
4 190 Ft
3 981 Ft
Egységár: 15 922 Ft/kg

Bialetti Perfetto Moka Pregiato őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
100% arabica
Raktáron
10
3 390 Ft
3 051 Ft
Egységár: 12 204 Ft/kg
Bialetti Perfetto Moka Intenso őrölt kávé 250g Bialetti Perfetto Moka Intenso őrölt kávé 250g
1/2

Bialetti Perfetto Moka Intenso őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
30-70
Raktáron
10
3 390 Ft
3 051 Ft
Egységár: 12 204 Ft/kg
Összes termék a kategóriában48 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok