ŐRÖLT KÁVÉ

Szűrés
Betöltés...
Termék státusza
Ár(Ft)
2 072 Ft - 13 700 Ft
Nettó súly
Koffeintartalom
Arabica-Robusta arány
Őrlési finomság
Gyártó
Ízesítés
Összes termék a kategóriában48 termék
  Bialetti Moka Perfetto Panettone őrölt kávé díszdobozban 200g   Bialetti Moka Perfetto Panettone őrölt kávé díszdobozban 200g
1/2

Bialetti Moka Perfetto Panettone őrölt kávé díszdobozban 200g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
30-70
Raktáron
6 790 Ft
Egységár: 27 160 Ft/kg
  Bialetti Perfetto Moka Mandula ízesítésű őrölt kávé 250g   Bialetti Perfetto Moka Mandula ízesítésű őrölt kávé 250g   Bialetti Perfetto Moka Mandula ízesítésű őrölt kávé 250g
1/3

Bialetti Perfetto Moka Mandula ízesítésű őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Raktáron
4 190 Ft
Egységár: 16 760 Ft/kg

Bialetti Perfetto Moka Citrom ízesítésű őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Őrlési finomság:
Durva
Alacsony készlet
4 190 Ft
Egységár: 16 760 Ft/kg

Bialetti Perfetto Moka Kókusz ízesítésű őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
50-50
Őrlési finomság:
Durva
Alacsony készlet
4 190 Ft
Egységár: 16 760 Ft/kg

Pellini No 1 Vellutato N1 őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
Arabica-robusta keverék
Raktáron
3 290 Ft
Egységár: 13 160 Ft/kg

Lucaffé Classic őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
80-20
Őrlési finomság:
Közepes
Raktáron
3 590 Ft
Egységár: 14 360 Ft/kg

Lucaffé koffeinmentes őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeinmentes
Arabica-Robusta arány:
100% arabica
Raktáron
4 790 Ft
Egységár: 19 160 Ft/kg

Vergnano 100% arabica őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
100% arabica
Raktáron
3 490 Ft
Egységár: 13 960 Ft/kg

Impresso Colombia Moka Classic Edition őrölt kávé 150g

Nettó súly:
150g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
100% arabica
Raktáron
2 790 Ft
Egységár: 18 600 Ft/kg

Pellini Vivace Tradizionale Gusto Classico őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
70-30
Raktáron
2 990 Ft
Egységár: 11 960 Ft/kg

Lucaffé Mr. Exclusive 100% arabica őrölt kávé 250g

Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
100% arabica
Őrlési finomság:
Közepes
Raktáron
4 490 Ft
Egységár: 17 960 Ft/kg
Goppion Qualitá Rossa őrölt kávé 250g Goppion Qualitá Rossa őrölt kávé 250g
1/2

Goppion Qualitá Rossa őrölt kávé 250g

Nettó súly:
250g
Koffeintartalom:
Koffeint tartalmazó
Arabica-Robusta arány:
60-40
Raktáron
2 990 Ft
Egységár: 11 960 Ft/kg
Összes termék a kategóriában48 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok